Na karuzeli życia
Tytuł oryginalny: Wonder Wheel
Okładka wydania
Kraj pochodzenia: Polska
Dystrybucja: Kino Świat
Data wydania: 19.04.2018
Opakowanie: Amaray
Czas trwania [min.]: 100
Polska wersja: dźwięk i napisy
(dodał/a: automat)
Nośnik: Blu-ray Disc
Liczba nośników: 1

Opis filmu

Zdobywca 137 nagród filmowych, w tym czterech statuetek Oscara, mistrz kina Woody Allen powraca na ekrany w doborowym towarzystwie gwiazd Hollywood. Tym razem do udziału w swoim 47. projekcie (!) geniusz komedii zaprosił takie sławy, jak: Justin Timberlake, Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Max Casella, Steve Schirripa i Tony Sirico. Szczegóły fabuły filmu, tradycyjnie dla Allena, pozostają nieznane. Wiadomo tylko, że akcja „Wonder Wheel” (taką nazwę nosi słynny diabelski młyn i główna atrakcja turystyczna na Brooklynie) rozgrywać się będzie na nowojorskim Coney Island w latach 50. XX wieku. Film zaś opowie pełną emocji historię o miłości, niewierności, gangsterach, zdradzonych kochankach i autentycznych osobach, które przeszły do historii Ameryki.


Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro „Na karuzeli życia”, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.
[opis dystrybutora]

Zawartość płyt
Obraz: 1080p23.98 (2.40:1)
Dźwięk: angielski (DTS-HD Master Audio 5.1), polski (DTS-HD Master Audio 5.1 (lektor: Maciej Gudowski, tekst: Artur Wierzchowski)),
Napisy: polskie,
Materiały dodatkowe: Dodatki (dźwięk: LPCM 2.0, napisy: polskie):
  • zwiastun
Raporty BDInfo
Galeria

Nie dodano jeszcze żadnych obrazków do tego wydania.

Wydanie dostępne w poniższych sklepach
Aktualizacja Sklep Cena Zmiana Więcej
1 tydzień temu Gandalf 33.65 zł -4.04 zł
1 miesiąc temu Smyk 31.99 zł 0.00 zł
1 miesiąc temu DVDmax.pl 33.23 zł -3.25 zł
9 miesięcy temu MediaMarkt 59.90 zł -0.09 zł
11 miesięcy temu Empik 36.99 zł -17.00 zł
Ostatnia najniższa odnotowana cena: 31.99 zł dnia: 2020-09-28 23:03:24 w sklepie: Smyk.
  • Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

  • Nikt jeszcze nie dodał tego wydania do listy życzeń.