Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Tytuł oryginalny: Zack Snyder's Justice League
Okładka wydania
Kraj pochodzenia: Francja
Dystrybucja: Warner Bros
Data wydania: 09.06.2021
Opakowanie: Amaray
Czas trwania [min.]: 242
Polska wersja: dźwięk i napisy
(dodał/a: fire_caves)
Nośnik: Ultra HD
Liczba nośników: 0

Opis filmu

Płyta 4K UHD
Dźwięk: polski DD 5.1
Napisy: polskie

Płyta Blu Ray bez polskiej wersji językowej.

Sprzedawane w slipcover.

Zawartość płyt
Raporty BDInfo
Galeria
Wydanie dostępne w poniższych sklepach
Aktualizacja Sklep Cena Zmiana Więcej
1 rok temu Amazon.fr 21.80 € 0.00 €
Ostatnia najniższa odnotowana cena: 21.80 € dnia: 2022-02-22 09:20:18 w sklepie: Amazon.fr.
 • Avatar
  Diocletian 1 rok temu

  W moim wydaniu z tym numerem EAN płyty BD nie mają polskiej wersji językowej. Z tym że EAN 5051889695257 jest tylko na kartoniku, a pudełko z płytami ma inny numer. WTF?
 • Avatar
  Kirek 1 rok temu

  A kupowałeś je w sklepie, czy od kogoś? Jeżeli w sklepie to proponuję ten temat poruszyć na forum i może znajdziemy rozwiązanie zagadki. Przy okazji podaj EAN z okładki. Niestety to że, wznowienia mają tylko nowy slipcover a w środku znajdujemy starsze wydanie z innym EAN to częsta praktyka praktycznie w każdym kraju, chodź w przypadku filmu z 2021 ciężko mówić o wznowieniu.
 • Avatar
  Diocletian 1 rok temu

  Kupowałem od kogoś, ale film nowy w folii. Dokładnie takie samo wydanie jest już w Filmoskopie i również nie ma tam PL na płytach blu-ray. Wydanie bez slipcover.
 • Avatar
  Diocletian 1 rok temu

  5051888257548 EAN
 • Avatar
  misfit 1 rok temu

  Wydanie BD sprzedawane stricte pod rynek francuski posiada Atmosa w ichnim języku i jest pozbawione pl wersji. Zakładając, że specyfikacja podana w opisie filmu w 100% odpowiada stanowi faktycznemu to intuicja podpowiada mi, że w pierwszych partiach płyt francuskich wydań UHD, dołączone płyty BD zostały omyłkowo wzięte od Kanadyjczyków (na której przy okazji jest też pl wersja), a później się zorientowali co do tego błędu i nowsze partie mają już właściwe płyty Blu-ray (bez pl wersji).
 • Avatar
  Reacher 1 rok temu

  Diocletian, przeczytaj komentarz pod wydaniem EAN 5051888257548. Też kupiłem je w kartoniku z innym numerem. Podejrzewam, że braliśmy u tego samego gościa (jest na OLX i Allegro).
 • Avatar
  Kirek 1 rok temu

  Napisałem PW do fire_caves zobaczymy jak to u niego wyglądało z zakupem. A do Was mam jeszcze jedno pytanie czy slipcover też był pod folią? Czasami zdarzało się, że otrzymywałem zafoliowane samo opakowanie amaray a na to nałożony był slipcover który już nie miał folii.
 • Avatar
  Reacher 1 rok temu

  U mnie slipcover był zafoliowany.
 • Avatar
  fire_caves 1 rok temu

  U mnie to samo. Film zafoliowany, EAN na okładce inny niż ten na slipie. Na zwykłym BD brak polskiego. Języki takie jak opisane na okładce - angielski, francuski, węgierski i jeszcze napisy holenderskie.
 • Avatar
  Kirek 1 rok temu

  No to zagadka rozwiązana :)
 • Nikt jeszcze nie dodał tego wydania do listy życzeń.