Altered Carbon - zwiastun nowego serialu Netflixa

Netflix zaprezentował nam pierwszy zwiastun oraz plakaty swojego nowego serialu pod tytułem Altered Carbon. Pierwszy sezon produkcji będzie dostepny na platformie już 2 lutego 2018 roku. Zobaczcie sami.

O serialu

Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa... samego Bancrofta.

Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Laeta Kalogridis, a wystąpią w nim m.in. Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, Will Yun Lee oraz Dichen Lachman.

Galeria plakatów (po kliknięciu w obrazek możecie zobaczyć go w pełnej rozdzielczości)

AlteredCarbon_WhtFemale_Vertical-Core_RGB_POL.jpg AlteredCarbon_Kovacs_Vertical-Core_SAFE_RGB_POL.jpg

AlteredCarbon_Kovacs_Vertical-Core_RGB_POL (2)(1).jpg AlteredCarbon_BlkFemale_Vertical-Core_RGB_POL.jpg

AlteredCarbon_Kovacs_Vertical-Core_RGB_POL (3).jpg

źródło: Netflix