Amazon przedłuża serial Tom Clancy's Jack Ryan na trzeci sezon!

Jeszcze przed premierą drugiego sezonu serialu Tom Clancy's Jack Ryan odpowiadająca za jego stworzenie platforma Amazon Prime Video ogłosiła, że produkcja została oficjalnie przedłużona na trzeci sezon. Poznajcie szczegół.

Amazon zaczął rozwijać swój serial jeszcze w 2015 roku, ale produkcja trafiła do widzów dopiero w sierpniu ubiegłego roku. Pierwszy sezon kręcono w sześciu krajach na trzech kontynentach, a budżet jednego odcinka wynosił od 8 do 10 milionów dolarów. Mimo tego jeszcze przed premierą pierwszej serii Amazon oficjalnie zapowiedział, że powstanie drugi sezon.

Wygląda więc na to, że również teraz włodarze platformy są zadowoleni z prac nad drugim sezonem, bo jeszcze przed jego debiutem ujawnili, że serial doczeka się trzeciego sezonu.

Data premiery drugiej serii nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że jej akcja przeniesie się do Ameryki Południowej, gdzie Jack Ryan będzie świadkiem podupadających rządów reżimu jednego z państwa kontynentu. Twórcy zapowiadają, że nowy sezon skupi się na alegorii upadku demokracji, wpisując się w aktualne wydarzenia na świecie.

W głównej roli w drugim sezonie powróci John Krasinski, a w nowych bohaterów wcielą się Michael Kelly, Noomi Rapace i John Hoogenakker.

źródło: Hollywoodreporter.com / zdj. Amazon Prime Video