Amy Manson i Luke Allen-Gale dołączają do obsady nowego DOOMa

Obsada nowej ekranizacji kultowej gry komputerowej DOOM rośnie w siłę. Ostatnio jej skład powiększył się o Amy Manson i Luke'a Allena-Gale'a

DOOM będzie ekranizacją kultowej gry akcji z elementami horroru z 1993 roku. Fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości na stacji badawczej na Marsie, której właścicielem jest dążąca do podboju kosmosu korporacja Union Aerospace Corporation (UAC). Przebywający w ośrodku z ramienia przedsiębiorstwa naukowcy podczas jednego z eksperymentów otwierają portal łączący naszą rzeczywistość z wymiarem piekielnym. W ten sposób do naszego świata przedostaje się horda demonów, które zaczynają mordować załogę. Jedyną nadzieją ocalałych jest tajemniczy wojownik zwany potocznie DOOM Warrior. Nadchodzący film będzie drugą ekranizacją gry. Pierwsza miała swoją premierę w 2005 roku, a główną rolę odegrał w niej Dwayne "The Rock" Johnson. 

Do obsady nowego DOOMa niedawno dołączyli Amy Manson i Luke Allen-Gale. Z tej okazji na oficjalnym profilu filmu na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie prezentujące aktorów. Zobaczcie sami. 

Data premiery nowego DOOMa nie została jeszcze wyznaczona. Jednak jak zapowiada odpowiedzialne za produkcję studio Universal Pictures, film prawdopodobnie ominie kina i od razu ukaże się na DVD i Blu-Ray.

źródło: CBR / Universal Pictures