Anne Hathaway i Rebel Wilson w pierwszym zwiastunie komedii The Hustle

Studio MGM wypuściło przed chwilą pierwszy zwiastun nowej wersji komedii kryminalnej Parszywe dranie z 1988 roku. W nowej wersji w głównych rolach wystąpiły Rebel Wilson i Anne Hathaway. Zobaczcie sami.

Bohaterkami filmu będą dwie oszustki, które na pozór dzieli wszystko, ale nieoczekiwany splot wydarzeń sprawi, że będą musiały połączyć siły, by zemścić się na parszywcach, którzy wyrządzili im krzywdę.

Za scenariusz do filmu odpowiada Jac Schaeffer, a reżyserią zajął się Chris Addison. Film The Hustle zawita do kin już 10 maja bieżącego roku. Oznacza to, że produkcja będzie walczyła o uwagę widza z filmem Pokémon: Detektyw Pikachu z udziałem Ryana Reynoldsa oraz animacją Uglydolls, której producentem jest Robert Rodriguez.

Początkowo produkcja otrzymała kategorię wiekową R, ale ostatecznie produkcja została zakwalifikowana do niższej kategorii PG-13, co pozwoli jej dotrzeć do szerzej grupy odbiorców. W pozostałych rolach pojawią się Tim Blake Nelson, Alex Sharp, Ingrid Oliver i Emma Davies.

the-hustle-Hustle1_rgb-min.jpg

źródło: zdj. MGM