Avengers 4 - zdjęcia z planu ujawniają wielki spoiler?

Na portalu Justjared.com pojawiło się mnóstwo nowych zdjęć z planu czwartej części Avengers. Wszystko wskazuje na to, że szalona teoria fanów zyskała właśnie mocne potwierdzenie.

Już jakiś czas temu dzięki zdjęciom z planu, pojawiły się spekulacje zakładające, że w czwartej odsłonie serii Avengers zobaczymy podróże w czasie. Teraz pojawiła się obszerna galeria zdjęć z planu od portalu Just Jared, która może być potwierdzeniem wcześniejszych spekulacji.

just_jared_a4_miniaturka_01.png

Na zdjęciach pojawiają się: Tony Stark (Robert Downey Jr.), Ant-Man (Paul Rudd), Hulk (Mark Ruffalo) i Kapitan Ameryka (Chris Evans) w swoim starym kostiumie, który nosił w pierwszej części Avengers, a jego wizerunek nie przypomina tego, który mogliśmy zobaczyć na zdjęciach promujących Avengers: Infinity War. Zwróćcie uwagę, że każdy z bohaterów ma na rękach dziwne urządzenie - które przypuszczalnie może umożliwiać im podróżowanie w czasie.

Avengers 4 trafi do kin 3 maja 2019 roku. Rok wcześniej na dużym ekranie zobaczymy Avengers: Infinity War. W rolach głównych wystąpią gwiazdy poprzednich filmów z uniwersum Marvela: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Chris Pratt, Zoe Saldana, Benedict Cumberbatch, Pom Klementieff, Tom Holland, Peter Dinklage i Josh Brolin. Reżyserią filmu zajmują się bracia Anthony i Joe Russo.

źródło: Comicbookmovie.com / Marvel / zdj. Justjared.com