Avengersi założą zbroje? Nowe grafiki promocyjne potwierdzają jedną z teorii?

Do sieci wyciekły zdjęcia przedstawiające opakowania zabawek związanych z filmem Avengers 4, które zdradzają nowe wizerunki głównych bohaterów produkcji. Wygląda na to, że członkowie tytułowej drużyny mogą pojawić się w filmie w specjalnych zbrojach. Zobaczcie sami.

Wiemy już, że większość bohaterów otrzyma w filmie Avengers 4 nowe kostiumy, ale nie spodziewaliśmy się, że mogą to być specjalne zbroje, które będą chronić herosów podczas starcia z Thanosem i jego armią. Na nowych grafikach promocyjnych widzimy, że zarówno Kapitan Ameryka, Thor, jak i Rocekt ubrani są w "kosmiczne skafandry" przypominające zbroje. Na opakowaniu pojawia się też postać Captain Marvel, która nie ma na sobie wspomnianego skafandra, co może sugerować, że jest ona niesamowicie potężna i nie potrzebuje dodatkowej ochrony w walce.

Co ciekawe, stroje mogą również kojarzyć się ze skafandrami, które zakładał Hank Pym, kiedy wyruszał po uwięzioną w Wymiarze Kwantowym Janet Van Dyn. Możliwe, więc, że nowe stroje nawiązują do jednej z teorii, która sugerowała, że bohaterowie nie będą podróżować w czasie, a trafią do alternatywnej rzeczywistości, gdzie spróbują stworzyć własną Rękawicę Nieskończoności i zebrać wszystkie kamienie. Ma być to możliwe dzięki urządzeniu stworzonemu właśnie przez Hanka Pyma, które mogliśmy zobaczyć na kilku zdjęciach z planu.

Avengers 4 trafi do polskich kin 25 kwietnia 2019 roku. W rolach głównych na pewno wystąpią takie gwiazdy: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Peter Dinklage i Josh Brolin. Reżyserią filmu zajmują się bracia Anthony i Joe Russo.

źródło: Comicbookmovie.com / Marvel