Batman: Hush w sierpniu na 4K UHD - znamy szczegóły

Studio Warner Bros. oficjalnie potwierdziło, że 13 sierpnia w Stanach Zjednoczonych do sprzedaży trafi wydanie 4K UHD z kolejną animacją DC Comics pod tytułem „Batman: Hush”. Poznajcie szczegóły.

Warner oficjalnie potwierdził już, że animacja „Batman: Hush”, która będzie adaptacją komiksu stworzonego przez i Jepha Loeba i Jima Lee doczeka się premiery na nośnikach Blu-ray oraz 4K UHD, a obydwa wydania będą dostępne w sprzedaży od 13 sierpnia bieżącego roku. Szczegółowa specyfikacja płyty 4K UHD nie została jeszcze ujawniona, ale znajdziemy na niej zapewne obraz z systemem HDR10 i ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD Master Audio 5.1.

Głosem Batmana w animacji przemówi Jason O'Mara, którego ostatni mogliśmy usłyszeć jako Mrocznego Rycerza w 2015 roku filmie „Batman kontra Robin”. W dubbingowej obsadzie znaleźli się także: Jennifer Morrison jako Selina Kyle, Jerry O'Connell jako Superman, Rebecca Romijn jako Lois Lane, Rainn Wilson jako Lex Luthor, Sean Maher jako Nightwing, Bruce Thomas jako Jim Gordon, Stuart Allan jako Damian Wayne, oraz James Garrett jako Alfred.

P1160116.JPG

Materiały dodatkowe

  • DC Showcase: Sgt. Rock (Animated Short)
  • Batman: Love in Time of War (Featurette)
  • Audio Commentary
  • A Sneak Peek at the next DC Universe Movie, Wonder Woman: Bloodlines
  • From the DC Vault –The Batman/Superman Hour: "The Underworld Underground Caper""
  • From the DC Vault – The Batman/Superman Hour: "Partners in Peril"

 źródło: Blu-ray.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics