Batwoman dołączy do serialowego świata DC!

Stacja The CW opublikowała dzisiaj swoją ramówkę na jesienny sezon, ale prawdziwą bombą okazała się jednak informacja o wprowadzeniu do Arrowverse postaci Batwoman!

Informację zdradził Stephen Amell, wcielający się w postać Green Arrowa w serialu Arrow. Postać Batwoman ma zostać wprowadzona w nadchodzącym serialowym crossoverze. Słowa aktora potwierdził na swoim Twitterze prezes stacji, Ed Martin. Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób do serialowego uniwersum Arrow zawita Batwoman, ale możliwe, że odbędzie się to za pomocą serialu DC Legends of Tomorrow. Jak na razie nie podano jeszcze informacji, kto wcieli się w postać Batwoman.

Bez wątpienia jest to znakomita wiadomość dla fanów Batmana, otwierająca szansę na rozszerzenie uniwersum o nowe postaci z otoczenia Mrocznego Rycerza, tym bardziej że niedawno ogłoszono zakończenie serialu Gotham, który w 2019 roku otrzyma ostatni piąty sezon. Stacja The CW zyskuje zatem szansę na przejęcie sporego grona widzów zainteresowanych losami bohaterów z mrocznego miasta.

źródło: Comicbook.com / zdj. DC Comics