Bodyguard Zawodowiec - przegląd ofert i specyfikacja

7 grudnia do sklepów trafią wydania Blu-ray i DVD z filmem Bodyguard Zawodowiec z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem w rolach głównych. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Monolith, który przygotował dla nas dwa wydania z filmem. Bodyguard Zawodowiec otrzyma na Blu-ray standardowe wydanie w opakowaniu typu amaray, a na DVD wydanie w formie bookletu. Tak jak w większości ostatnich wydań od tego wydawcy na płycie znajdziemy angielską i polską ścieżkę dźwiękową w formacie DTS HD Master Audio 5.1 oraz polskie napisy.

O filmie

Michael Bryce (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Bryce, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego.

Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, mającemu na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród. Po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

 Bodyguard Zawodowiec Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Bodyguard Zawodowiec DVD - booklet

Gdzie kupić?

Specyfikacja wydania

Kraj pochodzenia

Polska

Dystrybucja

Monolith

Data wydania

07.12.2017

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

118

Nośnik

Blu-ray Disc

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD Master Audio 5.1 angielski

Polska wersja

DTS-HD Master Audio 5.1 (lektor) i napisy

źródło: Monolith Films / Lionsgate