Bohaterowie trzeciej części horroru Annabelle na nowym plakacie

Studio New Line Cinema wypuściło nowy plakat do nadchodzącego horroru „Annabelle wraca do domu”, który będzie już siódmą odsłoną horrorowego uniwersum „Obecności”. Zaprezentowany plakat daje nam kolejną okazję do przyjrzenia się głównym bohaterom, którzy zadebiutują w świecie Annabelle już latem tego roku. Zobaczcie sami.

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów, Judy, i jej przyjaciół.

annabelle-comes-home-poster.jpg

Reżyserem filmu jest Gary Dauberman, który stworzył również scenariusz. Wcześniej Dauberman odpowiadał za historie do horrorów „To”, „To 2” i „Zakonnica” oraz napisał scenariusz do dwóch poprzednich odsłon serii „Annabelle”.

Film wejdzie do kin 28 czerwca 2019 roku, a w polskich kinach zadebiutuje 12 lipca. W obsadzie znaleźli się Patrick Wilson, Vera Farmiga, Madison Iseman, a w głównej roli wystąpi Mckenna Grace.

źródło: zdj. Warner Bros.