Brie Larson podpisała kontrakt na siedem filmów z udziałem Captain Marvel (aktualizacja)

Światło dzienne ujrzały nowe szczegóły na temat kontraktu, jaki z Marvelem podpisała aktorka Brie Larson, którą już w marcu przyszłego roku zobaczymy w roli Captain Marvel. Poznajcie szczegóły.

Aktualizacja: Brie Larson zdementowała już na swoim Twitterze informację, jakoby miała podpisać z Marvelem kontrakt na siedem filmów.

Laureatka Oscara za rolę w dramacie Pokój podpisała z Marvelem umowę, która zobowiązuje ją do zagrania w siedmiu filmach wchodzących w skład MCU. To oznacza, że oprócz występu w solowym filmie i udziale w Avengers 4, który został już oficjalnie potwierdzony, Marvel zaplanował jeszcze pięć innych filmów, w których ma pojawić się najpotężniejsza superbohaterka studia. To dosyć jasny komunikat potwierdzający, że studio wybrało Brie Larson na twarz kolejnej fazy i będziemy mogli oglądać Captain Marvel nie tylko w jej solowych filmach, ale również w produkcjach koncentrujących się na innych bohaterach.

Jak na razie nie wiemy zbyt wiele na temat nowej fazy Marvela, która rozpocznie się po Avengers 4, ale możliwe, że Captain Marvel pojawi się w takich produkcjach jak Strażnicy Galaktyki 3, kolejnej części Avengers lub Eternals.

Captain Marvel ze swoim solowym filmem trafi do kin 8 marca 2019 roku. Film będzie niejako prequelem dotychczasowych filmów z uniwersum Marvela i pokaże wydarzenia, które miały miejsce przed nimi. Nieco ponad miesiąc później, bo już  25 kwietnia superbohaterka pojawi się również w czwartej części Avengers.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Ew.com / Marvel