Burt Reynolds, Kurt Russell i Michael Madsen w nowym filmie Tarantino?

Zyskaliśmy już oficjalne potwierdzenie, że Margot Robbie wystąpi w najnowszym filmie Quentina Tarantino i wcieli się w Sharon Tate. Swoje role w filmie negocjują teraz Burt Reynolds, Tim Roth, Kurt Russell i Michael Madsen.

Burt Reynolds miałby wcielić się w postać George'a Spahna, człowieka, którego ranczo w latach sześćdziesiątych było siedzibą Charlesa Mansona i jego bandy. To właśnie na tym ranczu grupa miała przygotowywać się do zamordowania Sharon Tate i jej przyjaciół. Reynolds znany jest przede wszystkim ze swojej kultowej roli w filmach z serii Mistrz kierownicy ucieka oraz udziału w takich produkcjach jak Boogie Nights, Uwolnienie, Wyścig i Gorący towar.

W obsadzie filmu znajdują się już Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Na razie nie wiemy, jakie role mieliby odegrać w filmie Tim Roth, Kurt Russell i Michael Madsen.

Bohaterami filmu będą Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – telewizyjny aktor, występujący niegdyś w serialowym westernie – i Cliff Booth (Brad Pitt) – pomocnik Ricka, przyjaciel i kaskader. Po jednorazowym sukcesie swojego serialu sprzed lat obaj próbują odnaleźć się w nowej epoce Hollywood, szukając sposobu na zabłyśnięcie w branży filmowej i rozwinięcie swoich karier.

Tłem dla fabuły będzie seria morderstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona. Historia w pewnym stopniu skoncentruje się na jednym z najgłośniejszych morderstw Charliego Mansona, czyli zabójstwie Sharon Tate, aktorki i żony Romana Polańskiego.

Zdjęcia do filmu ruszą najprawdopodobniej latem 2018 roku w Los Angeles, a jego premierę zapowiedziano na 9 sierpnia 2019 roku.

źródło: Deadline.com / Universal Pictures