Charles Cyphers powraca jako szeryf Brackett w „Halloween Kills”

Wygląda na to, że prace nad filmem „Halloween Kills” ruszyły na dobre. Najnowsze zdjęcie z planu ujawnia, że w horrorze pojawi się Charles Cyphers, który powróci jako szeryf Leigh Brackett.

Prace na planie wystartowały już 12 września w Wilmington w Karolinie Północnej w dzielnicy Port City, ale główna obsada produkcji weszła na plan dopiero w ostatnich dniach. Szczegóły na temat fabuły cały czas pozostają tajemnicą, ale według przecieków z planu jedną z pierwszych scen, która została nagrana, było spotkanie dziennikarzy — możemy z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że dziennikarze będą próbowali ustalić, jak doszło do wydarzeń z poprzedniego filmu, kiedy to Michael Myers po ucieczce z konwoju ponownie pozostawił za sobą kilkanaście ofiar.

Obok Charlesa Cyphersa, który debiutował jako szeryf Leigh Brackett w pierwszym „Halloween” i powrócił w drugiej części, w filmie zobaczymy też kilku innych bohaterów z oryginalnej odsłony z 1978 roku. Robert Longstreet znany między innymi widzom „Nawiedzonego domu” na wzgórzu od Netfliksa wcieli się w dorosłego Lonniego Elama. Bohater ten debiutował w pierwszym „Halloween” jako jeden z dzieciaków, prześladujących Tommy'ego Doyle'a, którym opiekowała się Laurie Strode. Dorosłego Tommy'ego Doyle'a w najnowszej odsłonie zagra Anthony Michael Hall. Kyle Richards powróci natomiast do roli Lindsay Wallace. W oryginalnym filmie „Halloween” z 1978 roku Lindsay była drugim z dzieciaków, którym w noc ataku Michaela Myersa opiekowała się Laurie Strode

W głównych rolach oprócz Jamie Lee Curtis powrócą jeszcze Judy Greer i Andi Matichak, a także Nick Castle jako Michael Myers.

szeryf-wdc.jpg

Druga część nowej serii pod tytułem Halloween Kills” zadebiutuje w kinach 16 października 2020 roku. Trzecia odsłona wejdzie do kin rok później, 15 października 2021 roku, a jej tytuł to „Halloween Ends”.

źródło: zdj. Universal Pictures