Co zobaczymy w krótkometrażowym filmie z „Jurassic World”? Zdjęcia i szczegóły

Wczoraj ujawniono, że dinozaury z uniwersum „Jurassic World” powrócą we wrześniu w krótkometrażowym filmie aktorskim pod tytułem Battle at Big Rock”. Dzisiaj znamy już najważniejsze informacje na temat filmu oraz możemy poznać jego bohaterów na pierwszych zdjęciach.

Reżyser Colin Trevorrow odpowiadający za serię „Jurassic World” poinformował, że akcja filmu rozgrywa się rok po wydarzeniach z „Upadłego Królestwa” i opowiada o rodzinie przebywającej na kempingu w Parku Narodowym Big Rock, około 30 kilometrów od miejsca, w którym zakończył się ostatni film.

Film będzie trwał osiem minut i został nakręcony w Irlandii. Ekipa pracowała na planie przez pięć dni zimą zeszłego roku. Wystąpią w nim Andre Holland, Natalie Martinez, Melody Hurd i Pierson Salvador. Za scenariusz do Battle at Big Rock” odpowiada Emily Carmichael pracująca również nad historią do trzeciej odsłony głównej serii.

W filmie zobaczymy dwa gatunki dinozaurów. Pierwszym z nich będzie popularny roślinożerca Nasutoceratops, a drugim nowy Allozaur, jeden z najbardziej znanych dinozaurów wszechczasów. Krótkometrażowy film pod tytułem Battle at Big Rock” zadebiutuje 15 września na antenie stacji FX.

jurassic-world-short-film-battle-at-big-rock-min.jpg

jurassic-world-short-film-colin-trevorrow-interview-min.jpg

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Universal Pictures