Conan - kolekcja jeszcze w grudniu w sprzedaży. Ruszyła oficjalna strona

Wystartowała oficjalna strona nowej komiksowej kolekcji od wydawnictwa Hachette. Pierwszy numer kolekcji Conan Barbarzyńca trafi do kiosków jeszcze w tym roku! Poznaliśmy również ceny tomów, szczegóły prenumeraty i inne informacje na temat kolekcji.

Cena pierwszego numeru wyniesie 9,99 zł, drugiego 29,99 zł, a kolejnych 39,99 zł. W prenumeracie za regularne tomy zapłacicie 36,99 zł. Kolekcja została zapowiedziana na 70 numerów. Wydanie wszystkich numerów zajmie około 3 lat.

Pierwszy numer ukaże się w sprzedaży 29 grudniadrugi 10 stycznia, trzeci 24 stycznia, a czwarty 7 lutego. Kolejne numery będą ukazywały się co dwa tygodnie.

cover.jpg

Pierwsze numery kolekcji będą nosiły tytuły: Czerwone Ćwieki, Czarny Kolos, Cytadela w śród czasu i Zdobywca.

Dawno temu, w erze hyboryjskiej, młody Cymeryjczyk, Conan, opuszcza swą ojczyznę i wyrusza w świat. Chciwy najemnik, ale też człowiek honoru, barbarzyńca – ale obdarzony czułością, żyje od jednej przygody do drugiej. Uzbrojony w miecz przybywa do opuszczonych miast, walczy z najstraszliwszymi potworami i stawia czoła czarownikom o złych intencjach…

Dla prenumeratorów czekają prezenty:

  • z pierwszą przesyłką: trzy wyjątkowe grafiki,
  • z drugą przesyłką: kubek z Conanem,
  • z trzecią przesyłką: koszulka z nadrukiem.

conan_prenumerata.png

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie kolekcji Conan - Barbarzyńca.

Kolekcja z komiksami Conana ukazuje się już między innymi we Włoszech. Więcej informacji o kolekcji znajdziecie tutaj.

Kolekcja będzie zbierała historie publikowane pierwotnie w serii The Savage Sword of Conan, która ukazywała się w latach 1974-1995. W tym okresie seria doczekała się 235 zeszytów.

źródło: Conan-kolekcja.pl