Conan - kolekcja komiksowa potwierdzona!

Na oficjalnym kanale wydawnictwa Hachette w serwisie YouTube pojawiła się telewizyjna reklama komiksowej kolekcji Conan. Mamy zatem definitywne potwierdzenie, że już niedługo kolekcja trafi do ogólnopolskiej sprzedaży.

W sierpniu tego roku w niektórych rejonach naszego kraju pojawił się testowy rzut kolekcji, który obejmował pierwsze cztery tomy kolekcji. Gdy wydawało się już, że kolekcja nie wystartuje, Hachette postanowiło zaskoczyć wszystkich fanów fantastyki miłym prezentem na święta. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego tomu, ale można się spodziewać, że komiks pojawi się w kioskach w styczniu 2018 roku.

Pierwszy numer kolekcji pod tytułem Czerwone Ćwieki będzie kosztował 9.99 zł. Kolejne tomy będą nosiły tytuły: Czarny Kolos, Cytadela w śród czasu i Zdobywca. Na razie są to jedyne potwierdzone informacje.

Cofnij się do czasów ery hyboryjskiej i towarzysz conanowi w jego niesamowitych przygodach na czterech ktańcach świata. Dziki, mężny i obdarzony niesamowitą siłą heros musi stawić czoła licznym niezbezpieczeństwom, przerażającym stworom oraz złym czarownikom. Ten ponury bohater o tysiącu twarzy jest złodziejem, najemnikiem, włóczęgą, a na koniec zostaje królem.....

fascia4v.png

Kolekcja z komiksami Conana ukazuje się już między innymi we Włoszech. Więcej informacji o kolekcji znajdziecie tutaj.

Kolekcja będzie zbierała historie publikowane pierwotnie w serii The Savage Sword of Conan, która ukazywała się w latach 1974-1995. W tym okresie seria doczekała się 235 zeszytów.

źródło: Youtube.com / Conancollection.it