„Czarna Wdowa” – holenderski kulturysta dołącza do obsady

Marvel od kilku tygodni pracuje już nad filmem o przygodach Czarnej Wdowy, ale cały czas docierają do nas informacje na temat nowych członków obsady widowiska. Właśnie ogłoszono, że jednego z bohaterów produkcji zagrał holenderski kulturysta Olivier Richters.

Informacją o zaangażowaniu w projekt Marvela podzielił się sam Richters, który zdradził, że przez ostatnie trzy tygodnie pracował w Wielkiej Brytanii na planie filmu „Czarna Wdowa” powstającego dla Marvela. Żadne ze szczegółów na temat bohatera, którego zagra Olivier Richters, nie zostały ujawnione. W serwisie Imdb.com aktor został oznaczony na liście z obsadą jako „Umięśniony Więzień Gułagu”, więc najpewniej zobaczymy go tylko w kilku pojedynczych scenach.

Film o Czarnej Wdowie ma trafić do kin 1 maja 2020 roku, co oznacza, że będzie on pierwszym filmem czwartej fazy MCU. W obsadzie filmu są Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa oraz nowe twarze MCU, czyli David Harbour jako Alexei aka The Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena, O. T. Fagbenle jako Mason i Rachel Weisz jako Melina.

Producentem filmu o Czarnej Wdowie jest Kevin Feige, a jego reżyserką Cate Shortland. Za pierwszą wersję scenariusza do filmu odpowiedzialna jest Jac Schaeffer, wprowadzaniem poprawek do tekstu zajął się natomiast Ned Benson.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Marvel