Czarna Wdowa i Taskmaster na nowych grafikach promocyjnych

Do sieci wyciekły nowe grafiki promocyjne filmu o solowych przygodach Czarnej Wdowy, na których możemy zobaczyć nowy strój bohaterki granej przez Scarlett Johansson oraz pełny kostium jej nowego przeciwnika o pseudonimie Taskmaster.

Fabuła filmu będzie osadzona po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. Zobaczymy, jak bohaterka będzie znajdowała się w specyficznym położeniu, w którym nie będzie mogła zwrócić się do nikogo o pomoc i będzie musiała zmierzyć się z własnymi demonami

EGnefWFX0AADRc0.jpg

EGnefWHWwAE8ydJ.jpg

Film o Czarnej Wdowie ma trafić do kin 1 maja 2020 roku, co oznacza, że będzie on pierwszym filmem czwartej fazy MCU. W obsadzie filmu są Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa oraz nowe twarze MCU, czyli David Harbour jako Alexei aka The Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena, O. T. Fagbenle jako Mason i Rachel Weisz jako Melina.

Producentem filmu o Czarnej Wdowie jest Kevin Feige, a jego reżyserką Cate Shortland. Za pierwszą wersję scenariusza do filmu odpowiedzialna jest Jac Schaeffer, wprowadzaniem poprawek do tekstu zajął się natomiast Ned Benson.

źródło: zdj. Marvel