Czarne lustro - zwiastun i plakat odcinka U.S.S. Callister

Netflix zaprezentował nam zwiastun kolejnego odcinka wchodzącego w skład czwartego sezonu serialu Czarne Lustro, który już niedługo zadebiutuje na platformie. Zobaczcie zapowiedź epizodu pod tytułem U.S.S. Callister.

O serialu

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

BM_USSCallister_Vertical-Main_PRE_POL.jpg

W obsadzie epizodu wystąpią:Jesse Plemons (Pakt z diabłem, Fargo), Cristin Milioti (Wilk z Wall Street, Fargo), Jimmi Simpson (Westworld, House of Cards), Michaela Coel (Chewing Gum, Strefa X 2) . Za reżyserię U.S.S. Callister odpowiada Toby Haynes (Doktor Who, Sherlock). Scenariusz stworzyli Charlie Brooker i William Bridges.

źródło: Netflix