Czarny strój Spider-Mana na nowym zdjęciu. Jake Gyllenhaal potwierdza swój udział w filmie

Plotki sugerują, że pierwszy zwiastun filmu Spider-Man: Far From Home ukaże się w sobotę z okazji Comic-Conu w Brazylii. Dzisiaj pojawiły się zdjęcia dwóch nowych kostiumów Spider-Mana, które można oglądać już na CCXP w Sao Palo, co potwierdza, że Sony planuje rozpoczęcie promocji swojego widowiska już w ten weekend i zwiększa szansę na pojawienie się zwiastuna. Zobaczcie, jak prezentuje się klasyczny i czarny strój Pajączka.

Wcześniej spekulowano, że czarny strój Spider-Manowi dostarczy agencja SHIELD, bowiem zarówno Nick Fury, jak i Maria Hill pojawią się w filmie. Na zdjęciu możemy zauważyć okrągłą naszywkę, która może potwierdzać tę spekulację, ale Sony najwyraźniej nie chce jeszcze zdradzać szczegółów fabuły, bo jeśli faktycznie na stroju pojawia się znaczek Tarczy, to na razie został on zasłonięty.

Przy okazji warto też wspomnieć, że Jake Gyllenhaal, który będzie wcielał się w filmie w głównego przeciwnika Pajączka, dołączył niedawno do społeczności Instagrama i w swoim pierwszym poście w humorystyczny sposób potwierdził swój udział w filmie oraz to, że na pewno nie gra w nim Spider-Mana.

Spider-Man: Far From Home zadebiutuje na dużym ekranie 5 lipca 2019 roku. Reżyserią produkcji zajmie się Jon Watts, a w rolach głównych wystąpią: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei i Zendaya.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Marvel