Czerwona jaskółka - mamy nowy trailer

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego thrillera Czerwona jaskółka z Jennifer Lawrence w roli głównej. Film pojawi się w kinach już na początku marca.  

Czerwona jaskółka opowiada historię młodej Rosjanki Dominiki Egorovej, która wbrew swojej woli odbywa szkolenie, podczas którego uczy się uwodzić szpiegów. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash, agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

W roli głównej zobaczymy Jennifer Lawrence, a obok niej wystąpią: Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker i Jeremy Irons. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Francis Lawrence, a scenariusz stworzyli Eric Warren i Justin Haythe. Premierę filmu zapowiedziano na 2 marca 2018 roku.

Czerwona-Jaskolka-Plakat.jpg

źódło: Comingsoon / 20th Century Fox