„Detektyw Pikachu”, „Topielisko” i „Godzilla 2” – w październiku w Polsce na 4K UHD i Blu-ray

W październiku do polskich sklepów trafią polskie wydania DVD, Blu-ray, a także 4K UHD z filmami „Detektyw Pikachu” i „Godzilla II: Król potworów”. Na Blu-ray i DVD swój debiut zaliczy z kolei horror „Topielisko. Klątwa La Llorony”. Pre-ordery na wydania wystartowały już Empik.com.

Wśród październikowych premier od dystrybutora Galapagos znajdą się trzy tytuły, które doczekają się wydań na niebieskim krążku. Będą to „Detektyw Pikachu”, „Godzilla II: Król potworów” i „Topielisko. Klątwa La Llorony”. Dwa pierwsze widowiska od Warnera zadebiutują na rynku 16 października i doczekają się także edycji na 4K UHD i dodatkowo będą dostępne również w wersji Blu-ray 3D.

Horror „Topielisko. Klątwa La Llorony” wejdzie do sklepów dwa tygodnie wcześniej, czyli 2 października. Film dostępny będzie na DVD i Blu-ray.

Na DVD w sierpniu Galapagos wypuści na nasz rynek jeszcze filmy: „Słońce też jest gwiazdą”, „Podróż w niepamięć” i „Złodziejaszki”. Pierwsze dwie produkcje zadebiutują 2 października, a trzecia 16 października.

źródło: Empik.com / zdj. Warner Bros.