Doom Patrol będzie hitem? Znakomite recenzje od krytyków

Biorąc pod uwagę, że serial Doom Patrol zadebiutuje już w ten piątek, można posunąć się do stwierdzenia, że platforma DC Universe niespecjalnie przykłada się do jego promocji. Fanów wyczekujących na produkcję powinien jednak uspokoić fakt, że spin-off serialu Titans zbiera rewelacyjne recenzje od krytyków. Poznajcie szczegóły.

Embargo na recenzje serialu zostało zniesione i od 11 lutego w serwisie Rotten Tomatoes pierwszy sezon Doom Patrol zdążył zebrać 14 recenzji, z czego tylko jedna została oznaczona jako negatywna! Pozostałych 13. krytyków wystawiło serialowi ocenę pozytywną oznaczoną jako "świeża". To oznacza, że odsetek pozytywnych recenzji wynosi obecnie aż 93%.

Serial Doom Patrol przypadł również do gustu krytykom serwisu Metacritic, gdzie na 4 recenzje, tylko jedna została oznaczona jako mieszana. Pozostałe trzy oceniły serial pozytywnie, a punktowa ocena produkcji wynosi obecnie 73 w stu punktowej skali.

Wszystko wiec wskazuje na to, że jak na razie platformie DC Universe udało się utrzymać wysoki poziom swoich produkcji, przypomnijmy bowiem, że pierwszy oryginalny serial serwisu, czyli Titans również zebrał pochlebne noty od krytyków. W tym momencie produkcja może liczyć na 82% pozytywnych recenzji. Wśród 38 opinii, tylko 7 z nich oznaczona jako negatywne.

Serial zadebiutuje na platformie DC Universe już 15 lutego tego roku. Premiera będzie dostępna wyłącznie dla widzów z USA, ale  mając w pamięci, że serial Titans zadebiutował również na platformie Netflix możemy założyć, że podobnie będzie w przypadku drugiej produkcji z DC Universe.

W głównych rolach w serialu Doom Patrol zagrali: April BowlbyJake MichaelsDiane GuerreroJovian WadeBrendan FrasierTimothy Dalton i Alan Tudyk.

źródło: zdj. DC Universe/ Warner Bros