Dziewczyna z pociągu i Mechanik w lutym na Blu-ray

W lutym doczekamy się od dystrybutora Monolith Films dwóch wydań na Blu-ray z fimami Dziewczyna z pociągu i Mechanik: Konfrontacja. Poznajcie szczegóły.

Dziewczyna z Pociągu

Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.

Aktualna cena 62.99 zł.

Premierę wydania zapowiedziano na 22 lutego 2017 roku.

Mechanik: Konfrontacja

Arthur Bishop w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje znać o sobie. Uprowadza jego ukochaną i wyznacza za jej życie cenę. Kobieta przeżyje, jeśli Bishop wykona trzy niemal niewykonalne zlecenia w różnych częściach świata. Plan genialny w swej prostocie. Ale Bishop nie lubi być częścią cudzych planów.

Aktualna cena 62.99 zł.

Premierę wydania zapowiedziano na 8 lutego 2017 roku.

źródło: Empik.com / Monolith / Universal Pictures