Ezra Miller wejdzie na plan solowego Flasha jeszcze w tym roku? Nowe informacje

Wygląda na to, że po ogromnym sukcesie "Aquamana" studio Warner Bros. zaczyna nabierać jeszcze większej pewności do tworzenia solowych filmów ze swoimi superbohaterami. Najnowsze plotki z obozu Warnera sugerują bowiem, że jeszcze w tym roku wystartują w końcu odkładane w nieskończoność prace nad filmem o solowych przygodach "Flasha". Poznajcie szczegóły.

Według najnowszych doniesień prace na planie solowego Flasha mogą wystartować w listopadzie bieżącego roku. Wszystko ma być jednak uzależnione od harmonogramu filmu "Fantastyczne zwierzęta 3", w którym Ezra Miller gra jedną z głównych ról. Pierwotnie ekipa oraz aktorzy mieli wejść na plan już w lipcu tego roku, ale ostatnie plotki sugerowały, że studio chce dać twórcom więcej czasu na dopracowanie scenariusza i produkcja może rozpocząć się kilka miesięcy później. Jak na razie oficjalny harmonogram prac na planie nie został ogłoszony, ale wcześniejsze informacje sugerowały, że opóźnienie prac nad trzecią serią nowej sagi w świecie Harry'ego Pottera wpłynie negatywnie na prace na planie "Flasha" i po raz kolejny opóźni rozpoczęcie zdjęć do filmu o kultowym bohaterze DC.

Nowe plotki sugerują jednak coś zupełnie odwrotnego. Okazuje się, że ostatni sukces "Aquamana" skłonił studio do jak najszybszego rozpoczęcia prac na planie i wykorzystania faktu, że prace nad nowymi "Fantastycznymi zwierzętami" zostały opóźnione. Jeśli zdjęcia do filmu o Flashu rzeczywiście wystartują pod koniec tego roku, to możemy się spodziewać, że produkcja zagości na ekranach kin pod koniec 2020 roku lub w 2021 roku, w którym swoją premierę mają mieć już solowy "Batman" i 'Legion Samobójców 2'.

Za reżyserię filmu mają odpowiadać Jonathan Goldstein oraz Jon Francis Daley, których Warner Bros. zatrudnił w styczniu bieżącego roku. Wspomniany duet ma również odpowiadać za scenariusz. Wcześniej reżyserią miał zajmować się Rick Famuyiwa, ale twórca rozstał się z projektem ze względu na "różnice kreatywne". W obsadzie filmu jak na razie są jedynie Ezra Miller, Kiersey Clemons i Billy Crudup.

źródło: Comicbook.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics