Filmowa kontynuacja „Breaking Bad” z datą premiery, tytułem i zapowiedzią!

Po wielu miesiącach oczekiwania w końcu poznaliśmy tytuł oraz datę premiery filmowej kontynuacji kultowego serialu „Breaking Bad”. Pojawił się też pierwszy plakat i krótka zapowiedź. W głównej roli w filmie jako Jesse Pinkman powróci Aaron Paul.

Ogłoszony w listopadzie ubiegłego roku film zadebiutuje na platformie Netflix już 11 października tego roku. Produkcja będzie nosiła tytuł „El Camino: Breaking Bad Movie”. Otrzymaliśmy też potwierdzenie, że fabuła filmu będzie rozgrywała się po wydarzeniach z finałowego odcinka serialu. Zobaczymy, jak Jesse próbuje uciec z Albuquerque po krwawych wydarzeniach z ostatniej serii. W krótkim opisie fabuły ujawnionym przez platformę Netflix czytamy:

Zbieg Jesse Pinkman ucieka przed porywaczami, prawem i przeszłością.

Ciągle niejasne pozostaje jednak, czy w filmie pojawi się też Bryan Cranston wcielający się w Waltera White'a. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Vince Gilligan, twórca serialu „Breaking Bad”.

Przypomnijmy, że zdjęcia do filmu ruszyły w listopadzie ubiegłego roku. W prace na planie zaangażowano około 300 członków produkcji z Nowego Meksyku, a także 16 aktorów i około 450 innych pracowników. Producentami są Mark Johnson i Melissa Bernstein, którzy odpowiadali również za produkcję serialu „Breaking Bad”. Projekt powstawał pod roboczym tytułem „Greenrier”.

ECxRh7WXoAAvkS6.jpg

ECww2paXUAAJuFu.jpg

źródło: Variety.com / zdj. Netflix / AMC