Filmowy He-Man już w 2021 roku - znamy dokładną datę premiery

Sony Pictures, które niedawno ogłosiło, że w filmowego He-Mana, popularnego bohatera animowanych produkcji i komiksów wcieli się młody aktor Noah Centineo, dzisiaj poinformowało o dacie premiery widowiska. Poznajcie szczegóły.

Data premiery filmu pod tytułem „Masters of the Universe” została wyznaczona przez Sony na 5 marca 2021 roku.

He-Man zyskał największą popularność za sprawą animowanego serialu „He-Man i władcy wszechświata” z 1983 roku oraz aktorskiej wersji z Dolphem Lundgrenem z 1987 roku. Teraz Sony chce ponownie nakręcić kinowy film opowiadający o przygodach księcia Adama, który po wypowiedzeniu słów „Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!” staje się potężnym superbohaterem. Premiera filmu była pierwotnie zaplanowana już na 2019 rok, ale Sony borykało się z wieloma problemami uniemożliwiającymi rozpoczęcie produkcji. Teraz jednak studio ogłosiło oficjalnie, że film wejdzie na ekrany kin na początku 2021 roku.

Głównego bohatera zagra Noah Centineo, aktor nany widzom takich seriali jak: „Ozn@czone”, „The Fosters” oraz takich filmów Netfliksa jak: „Do wszystkich chłopców, których kochałam” i „Sierra Burgess jest przegrywem”.

David S. Goyer, który miał być reżyserem produkcji będzie ostatecznie zaangażowany w projekt jako jego scenarzysta i producent wykonawczy. Nad scenariuszem pracowali także twórcy pierwszego Iron Mana: Matt Holloway i Art Marcum, a reżyserią projektu zajmą się bracia Aaron i Adam Nee mający na swoim koncie między innymi film „The Last Romantic” .

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Netflix