Główna przeciwniczka Batwoman w nowej zapowiedzi serialu

Na początku października stacja The CW wyemituje pierwszy odcinek solowego serialu o przygodach Batwoman, w którym główną rolę zagrała aktorka Ruby Rose. Popularna superbohaterka z Gotham będzie musiała zmierzyć się z szaloną socjopatką Alice, która doczekała się właśnie swojej zapowiedzi. Zobaczcie, jak w jej roli wypada Rachel Skarsten.

Skarsten zagra główną antagonistkę pierwszego sezonu znaną jako Alice i będącą liderką szalonego gangu inspirującego się światem wykreowanym przez Lewisa Carrolla autora Alicji w Krainie czarów”. Niezrównoważony charakter Alice sprawi, że działania jej gangu przysporzą mieszkańcom Gotham wiele problemów.

Aktorka nie jest obca fanom DC Comics, bo w 2002 roku pojawiła się w roli Black Canary w serii Birds of Prey”. Ponadto występowała także w drugim sezonie serialu Imposters i produkcji „Lost Girl” od Syfy. W obsadzie serialu znaleźli się jeszcze Dougray Scott w roli ojca głównej bohaterki, a także Meagan Tandy jako Sophie Moore, Camrus Johnson jako Luke Fox i Nicole Kang jako Mary Hamilton.

źródło:  zdj. The CW / DC