Główne role w serialu Treadstone obsadzone

Jeremy Irvine i Brian J. Smith zostali obsadzeni w głównych rolach w serialu Treadstone będącego telewizyjną kontynuacją serii filmów o przygodach Jasona Bourne'a. Poznajcie szczegóły.

Serial przygotowywany dla USA Network opowie o powstaniu i aktualnym statusie tytułowego programu CIA, który wykorzystuje protokół modyfikowania zachowania, aby szkolić rekrutów na bezwzględnych zabójców. Pierwszy sezon serialu opowie o uśpionych agentach z całego świata, którzy zostają w tajemniczy sposób wybudzeni, aby przeprowadzić śmiertelnie niebezpieczne misje.

W głównych bohaterów wcielą się Jeremy Irvine, który zagra J. Randolpha Bentleya, szpiega wysłanego przez CIA w celu wyeliminowania kluczowego obiektu, ale ostatecznie zostaje on uwikłany w międzynarodowy spisek oraz Brian J. Smith, który zagra Douga McKennę, zwykłego robotnika, którego życie zmienia się o 180 stopni, po tym, jak odkrywa głęboko ukrytą tajemnicę o własnej naturze.

Jeremy Irvine zagrał w takich produkcjach jak Mamma Mia! Here We Go Again, Upadli, Stonewall, Droga do zapomnienia i Czas wojny. Brian J. Smith znany jest z kolei z występów w serialach Sense8, Plotkara, Gwiezdne Wrota: Wszechświat i SGU Stargate Universe Kino.

Matt Damon odgrywający rolę Bourne'a oraz reżyser trzech filmów serii Paul Greengrass nie są zaangażowani w tworzenie serialu. Wiemy jednak, że scenariusz do serialu stworzył Tim Kring odpowiadający za serial Herosi, a za kamerą pilotażowego odcinka serialu ma stanąć Ramin Bahrani. Producentami zostali Ben Smith i Jeffrey Weiner. Prace na planie serialu mają wystartować w 2019 roku.

źródło: Deadline.com / zdj. Lionsgate / The Weinstein Company / Netflix