Gra o Tron - wiemy, co stało się z postacią graną przez Eda Sheerana (Spoilery!)

Piosenkarz Ed Sheeran zaliczył gościnny występ w 7. sezonie serialu „Gra o Tron”. Poza kilkuminutowym epizodem artysta nie pojawił się już więcej na ekranie. Pierwszy odcinek 8. sezonu widowiska pokazuje jednak, że twórcy nie zapomnieli o jego postaci.

Dla przypomnienia Sheeran swój gościnny występ zaliczył w pierwszym odcinku 7 sezonu, noszącym tytuł Dragonstone. Wcielił się w nim w rudowłosego żołnierza armii rodu Lannisterów, którego na swojej drodze spotkała Arya Stark. Po tym krótkim epizodzie artysta nie pojawił się już więcej na ekranie, a jego postać według jednej z fanowskich teorii miała paść ofiarą smoka Drogona podczas bitwy nazywanej potocznie „The loot train attack”. Okazuje się jednak, że żołnierz przeżył spotkanie z bestią.

Dowiadujemy się tego dzięki jednej ze scen z premierowego odcinka 8. sezonu, który dziś zadebiutował na platformie HBO GO i na antenie HBO. Widzimy w niej popularnego Bronna, który zabawia się w burdelu z trzema kurtyzanami. Jedna z pań wspomina wtedy o wojowniku granym przez Sheerana. Prawdziwość tej informacji za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdza sam artysta.

 Przechwytywanie.PNG

  • Ten chłopak Eddie
  • Ten rudy?
  • To on. Wrócił z całkowicie poparzoną twarzą. Nie ma teraz powiek.
  • Jak on może spać bez powiek?

Pierwszy odcinek ósmego sezonu możecie obejrzeć w każdej chwili na platformie HBO GO oraz dzisiaj o 20:10 na kanale HBO. Drugi odcinek zostanie wyemitowany 22 kwietnia o 3:00 oraz o 20:10 na kanale HBO.

źródło: Rollingstone.com / HBO