Green Book na Blu-ray i DVD - przegląd ofert i specyfikacja

15 czerwca do polskich sklepów trafią fizyczne wydania DVD i Blu-ray z filmem „Green Book”, który na tegorocznej gali Oscarów został wybrany najlepszym filmem 2018 roku i zgarnął w sumie trzy statuetki. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu na polskim rynku jest M2 Films. Na płycie Blu-ray obecna będzie oryginalna ścieżka dźwiękowa w formacie DTS HD MA 5.1 oraz polska wersja językowa w postaci lektora i napisów. W ramach dodatków na płycie znajdziemy 45 minut materiałów odsłaniających kulisy powstawania tegorocznego laurata Oscarów.

O filmie

Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

Green Book Blu-ray

 

Gdzie kupić?

Green Book DVD - booklet

Gdzie kupić?

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

M2 Films

Data wydania

15.06.2019

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

130

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.00:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD MA 5.1 angielski

Polska wersja

DTS-HD MA 5.1 (lektor) i napisy

źródło: Empik.com / zdj. Universal Pictures / M2 Films