Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi - wygraj soundtrack na CD!

Na naszym portalu możecie się już zapoznać z recenzjami filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" i soundtracku z muzyką Johna Williamsa. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym zdecydowanie warto wziąć udział. Mamy bowiem do rozdania kilka egzemplarzy płyty, wydanej w naszym kraju nakładem Universal Music Polska.

Nagrodami są zarówno edycje w standardowym pudełku plastikowym (tzw. jewel case), jak i deluxe w digipacku. Ponadto osoba, która zajmie pierwsze miejsce, oprócz płyty w wydaniu kolekcjonerskim, otrzyma od nas niespodziankę, związaną z filmem "Ostatni Jedi", w sam raz na przyszłoroczny karnawał!

John Williams skomponował do ośmiu filmów z serii "Gwiezdne wojny" wiele pamiętnych tematów. Jednakże największą rozpoznawalnością cieszą się szczególnie dwa motywy: "Main Title" - otwierający każdą część sagi rodu Skywalkerów oraz "Imperial March", który po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć w "Imperium kontratakuje".

A oto zadanie konkursowe:

"Main Title" czy "Imperial March"? Który z tych dwóch tematów jest Twoim ulubionym? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Ostatni Jedi - konkurs". Konkurs trwa do 31.12.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 31 grudnia 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 2 stycznia 2018 roku.

źródło: Lucasfilm / Disney