Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów - Ahsoka kontra Darth Maul w pierwszy zwiastunie siódmego sezonu!

Na Star Wars Celebration odbył się także panel poświęcony serialowi „Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów”, który zgodnie z zapowiedzią powróci z siódmym sezonem po czterech latach przerwy. W sieci możemy już zobaczyć pierwszy zwiastun nowych odcinków, który pokazano widzom zgromadzonym na panelu w Chicago. Sprawdźcie sami.

W zeszłym roku na panelu z okazji 10. rocznicy premiery animowanego serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów”, jego producent Dave Filoni ogłosił, że ukochany serial fanów powróci z nowymi odcinkami. Dzisiaj mamy już potwierdzenie, że 12 epizodów zostanie udostępnionych na platformie streamingowej Disneya, która zadebiutuje 12 listopada. Dokładna data premiery serialu nie została potwierdzona, ale możemy się spodziewać, że odcinki będą  dostępne zaraz po premierze platformy, jeszcze przed końcem roku.

Serial stworzony przez samego George'a Lucasa zadebiutował w 2008 roku i doczekał się sześciu sezonów. Jego ostatni odcinek został wyemitowany w 2015 roku. Teraz Disney postanowił dać twórcom szansę na dokończenie historii opowiadającej przygody Anakina Skywalkera, Obi-Wana i Ahsoki.

źródło: zdj. Lucasfilm / Disney