Gwiezdne Wojny - wygraj film "Przebudzenie Mocy" na Blu-ray!

Już 13 grudnia do polskich kin wejdzie długo wyczekiwany przez fanów ósmy epizod Gwiezdnych Wojen pod tytułem Ostani Jedi. Aby umilić Wam oczekiwanie na jego premierę, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć wydanie Blu-ray z poprzednią częścią Gwiezdnych Wojen, czyli Przebudzeniem Mocy.

Zadanie konkursowe:

Która część z filmowej sagi Gwiezdnych Wojen jest Twoją ulubioną? Swój wybór uzasadnij w jednym lub dwóch zdaniach. Odpowiedzi udziel w komentarzu pod tym wpisem.

Konkurs trwa do 10 grudnia 2017 roku do godziny 19:00.

tfa_konkurs.jpg

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do 10 grudnia 2017 roku do godziny 19:00 udzieli odpowiedzi na zadane pytanie w komentarzu pod wpisem konkursowym.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy Blu-ray z filmem "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy", a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które udzieliły odpowiedzi na  zadanie konkursowe w komentarzu pod wpisem konkursowym.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 10 grudnia po godzinie 20:00.

źródło: Disney / Lucasfilm