„Hobbs & Shaw” – nowy spot i materiał zza kulis

Dwayne Johnson pokazał na swoim Instagramie nowy spot filmu Hobbs & Shaw”, w którym mamy okazję zobaczyć kilka niepublikowanych jeszcze fragmentów. Aktor zaprezentował też krótki materiał zza kulis pokazujący, jak kręcono jedną z kaskaderskich sekwencji. Zobaczcie sami.

Prace na planie filmu wystartowały w połowie września ubiegłego roku. Ekipa pracowała na terenie Atlanty, Wielkiej Brytanii i Hawajów. Bohaterami filmu będą Luke Hobbs i Deckard Shaw, znani doskonale fanom serii „Szybcy i wściekli”, których zagrali Dwayne JohnsonJason Statham. Film opowie o rodzinach bohaterów. Na ekranie zobaczymy między innymi matkę Hobbsa, jego pięciu braci i Hattie, siostrę Deckarda, którą zagrała Vanessa Kirby. W głównego przeciwnika duetu wcieli się Idris Elba.

Scenariusz do filmu Hobbs & Shaw” stworzył Chris Morgan. Reżyseruje David Leitch, twórca takich hitów jak „John Wick”, Atomic Blonde” i „Deadpool 2”. Jego premierę wyznaczono na 2 sierpnia 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili: Vanessa Kirby, Eiza González , Eddie Marsan i Stephanie Vogt

źródło: zdj. Universal Pictures