„Hobbs i Shaw” – relacja ze światowej premiery. Incydent zakłócił premierowy seans

Już 2 sierpnia do kin wejdzie film Hobbs i Shaw”, a dzisiaj w nocy z soboty na niedzielę w Los Angeles odbyła się światowa premiera widowiska. Na wydarzeniu promującym pierwszy spin-off serii „Szybcy i wściekli” pojawiły się jego największe gwiazdy, czyli Dwayne Johnson, Jason StathamVanessa Kirby i Idris Elba, a także reżyser David Leitch. Zapis relacji z czerwonego dywanu możecie obejrzeć na YouTube.

Po uroczystej prezentacji największych gwiazd filmu premierowy seans filmu w Dolby Theatre w Hollywood został zakłócony przez mały incydent elektryczny, który początkowo wywołał sporą panikę wśród widzów zgromadzonych na sali kinowej. Doniesienia od osób przebywających na sali wskazują, że przed seansem doszło do zwarcia instalacji, które wywołało iskrzenie niektórych przedmiotów podłączonych aktualnie do prądu. Sytuacja doprowadziła do popłochu na sali i chaotycznego opuszczania kina przez widzów. Ostatecznie obsługa kina poradziła sobie z usterką, którą miała wywołać przewrócona na gniazdo elektryczne butelka wody, i premierowy seans wystartował tylko z 15-minutowym opóźnieniem.

Scenariusz do filmu Hobbs & Shaw” stworzył Chris Morgan. Reżyserem został David Leitch, twórca takich hitów jak „John Wick”, Atomic Blonde” i „Deadpool 2”. Jego premierę wyznaczono na 2 sierpnia 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili: Vanessa Kirby, Eiza González , Eddie Marsan i Stephanie Vogt

źródło: zdj. Universal Pictures