Jak wygląda współpraca z Marvelem, a jak z Warner Bros.? Jude Law opowiada

Jude Law był jednym z gości ostatniej edycji programu The Late Show With Stephen Colbert. Podczas rozmowy z prowadzącym aktor opowiedział m.in. jak wygląda współpraca z Marvel Studios i wytwórnią Warner Bros. 

Law pojawił się w talk-show Stephena Colberta przy okazji zbliżającej się premiery filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Oprócz udzielania odpowiedzi na temat najnowszej produkcji ze świata Harry'ego Pottera aktor opowiedział także o spotkaniu z J.K. Rowling i różnicach we współpracy z Marvel Studios i Warner Bros. Jak sam przyznał, praca dla obu tych wytwórni wyraźnie różni się od siebie.  

Myślę, że różnicę można porównać do stylu, w jaki kręci się filmy w Wielkiej Brytanii i Ameryce. Kiedy kręciliśmy Fantastyczne zwierzęta, ludzie z Warnera mówili coś w stylu: "Wolelibyśmy żebyś nie zdradzał nikomu fabuły filmu. Jeśli jednak to zrobisz, poprosimy ponownie. Ewentualnie możemy Cię po cichu zabić". Natomiast w przypadku Marvela wygląda to mniej więcej tak: "Nawet k**** się nie waż opowiadać komukolwiek o tym filmie!"

Cały wywiad Stephena Colberta z Judem Law'em znajdziecie poniżej.

źródło: UPROXX / Warner Bros. / Marvel