James Gunn przedstawia kompletną obsadę filmu „Legion samobójców”!

W przyszłym tygodniu wystartują prace na planie filmu „Legion samobójców”. Z tej okazji jego scenarzysta i reżyser James Gunn zaprezentował grafikę przedstawiającą nazwiska głównej obsady nowego widowiska DC Comics. Kogo zobaczymy w pierwszym filmie Gunna dla największego konkurenta Marvela?

Grafika potwierdziła, że w filmie powrócą bohaterowie z pierwszej części, czyli Amanda Waller, w którą ponownie wcieli się Viola Davis, Joel Kinnaman jako Rick Flag, a także Jai Courtney jako Boomerang i Margot Robbie, która powtórzy rolę Harley Quinn.

W nowej obsadzie znajdą się Idris Elba, John CenaStorm Reid, Flula Borg, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man i Daniela Melchior jako Ratcatcher oraz: Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Mayling Ng, brat reżysera Sean Gunn, Juan Diego Botto, Pete Davidson, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland oraz Taika Waititi i Michael Rooker.

EEXoL5OXYAITCs3.jpg

Ekipa będzie pracowała głównie na planach w Atlancie, gdzie zdjęcia potrwają przez trzy miesiące. Po pobycie w stolicy stanu Georgia aktorzy przeniosą się do Panamy, gdzie dokończą kręcenie filmu.

„Legion samobójców 2” zawita do kin w sierpniu 2021 roku. Za scenariusz i reżyserię filmu będzie odpowiadał James Gunn.

źródło: Comicbook.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics