„Jay i Cichy Bob powracają” na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja

13 lutego w polskich sklepach debiutują wydania DVD i Blu-ray z nowym filmem Kevina Smitha pod tytułem „Jay i Cichy Bob powracają”. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Filmostrada, która przygotowała dwa standardowe wydania w plastikowym opakowaniu na Blu-ray i DVD. Płyta Blu-ray zostanie wyposażona w oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD MA 5.1, a w przypadku polskiej wersji językowej możemy liczyć na lektora w formacie DTS 5.1 i oczywiście polskie napisy.

O filmie

Kiedy Jay i Cichy Bob odkrywają, że ktoś planuje reboot filmu o Bluntmanie i Chronicu, ruszają na ChronicCon do Hollywood, by udaremnić ten zamiar.

Po drodze wpadają do dawnej dziewczyny Jaya, Justice (Elizabeth Shannon). Jay odkrywa, że ma córkę, o której istnieniu nie miał pojęcia. Dziewczyna zmusza go i Cichego Boba, by zabrali ją i jej trzy koleżanki do Hollywood, by mogły zagrać w nowym filmie.

Tak powstaje reboot filmu „Jay i Cichy Bob kontratakują”, w którym panowie dowiadują się, że powstaje film według komiksu, opartego na ich życiu i ruszają do Hollywood, aby powstrzymać produkcję. Film opiera się na remake’ach, rebootach i sequelach, będąc zarazem tymi trzema gatunkami naraz. Wypełniony jest epizodami z udziałem starych znajomych z View Askewniverse, a także nowymi, choć bardzo znanymi twarzami.

„Jay i Cichy Bob powracają” Blu-ray opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

„Jay i Cichy Bob powracają” DVD opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Wywiady z producentami i aktorami
  • Wpadki z planu

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Filmostrada

Data wydania

13.02.2020

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

105

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD MA 5.1 angielski

Polska wersja

lektor (DTS 5.1), napisy

źródło: Filmostrada.pl / zdj. Universal Pictures