Jennifer Lopez i jej „Ślicznotki” idą na rekord – finałowe prognozy

Już jutro swój debiut w kinach zaliczy film „Hustlers”, w którym popularna piosenkarka Jennifer Lopez zagrała liderkę grupy striptizerek oszukujących swoich bogatych klientów. Finałowe prognozy zapowiadają rekordowe otwarcie w karierze aktorki.

Analitycy nie mają już wątpliwości, że nowy film z Jennifer Lopez w roli głównej będzie jednym z największych hitów w aktorskiej karierze amerykańskiej piosenkarki. Pod koniec sierpnia prognoz y zakładały, że podczas swojego pierwszego weekendu film będzie w stanie zebrać od widzów około 26 mln dolarów. Po świetnych recenzjach, jakie zebrała produkcja – 95% pozytywnych opinii na Rottentomatoes – analitycy podnieśli prognozy dla „Ślicznotek” do przedziału na poziomie 25-30 mln dolarów.

Film nie powinien mieć więc problemów z pobiciem dotychczasowego rekordu otwarcia w aktorskiej karierze Jennifer Lopez. Aktualnie najlepsze otwarcie w przypadku filmu aktorskiego (bez animacji) piosenkarka zawdzięcza komedii romantycznej „Sposób na teściową” z 2005 roku, która w pierwszy weekend zebrała 23,1 mln dolarów.

Nawet w przypadku otwarcia na poziomie 30 mln film „Ślicznotki” nie zająłby pierwszego miejsca nadciągającego weekendu, które bez większych problemów obroni horror „To: Rozdział 2”. Produkcja studia Warner Bros. mimo dużego spadku względem debiutanckiego weekendu powinna zebrać od widzów w okolicach 36 mln dolarów. W środę na amerykańskim koncie filmu znalazło się już 104,6 mln dolarów.

źródło: Deadline.com / zdj. STX Entertainment