John Cena zakończył prace na planie „Szybkich i wściekłych 9” – nowe nagranie

Vin Diesel poinformował dzisiaj, że nowa gwiazda serii „Szybcy i wściekli”, aktor i były wrestler, John Cena, zakończył już prace na planie dziewiątej odsłony. Zobaczcie nagranie z planu.

John Cena, który ma stać się nowym bohaterem franczyzy i niejako zastąpić Dwayne'a Johnsona, pojawił się na planie dziewiątej części serii na początku lipca, co oznacza, że spędził na planie kilkanaście tygodni — tak długa obecność wskazuje, że Cena będzie istotną częścią fabuły nowej części, ale szczegóły na temat bohatera, którego zagra, trzymane są cały czas w tajemnicy. Wcześniej ujawniono tylko, że Cena wcieli się w prawdziwego twardziela”, ale czy stanie on przeciwko bohaterom, czy może dołączy do rodziny, pozostaje tajemnicą.

W stałej obsadzie pojawią się: Vin Diesel, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris i Nathalie Emmanuel. W filmie mają pojawić się także: Charlize Theron i Helen Mirren. Reżyserią filmu zajmie się Justin Lin, który ostatnio stanął za kamerą szóstej odsłony serii. Scenariusz do filmu napisał Daniel Casey.

Film „Szybcy i wściekli 9” wejdzie do kin 22 maja 2020 roku. W ten dzień w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się długi weekend z okazji Memorial Day.

źródło: zdj. Paramount Pictures