John Wick 3 na pierwszym ruchomym plakacie

W Nowym Jorku trwają prace na planie trzeciej części serii John Wick, a do sieci trafił właśnie pierwszy ruchomy plakat filmu. Zobaczcie sami.

John Wick musi uciekać z dwóch powodów... za jego głowę wyznaczono nagrodę w wysokości 14 milionów dolarów i złamał podstawową zasadę: zabił na terenie hotelu Continental. Jego ofiarą był członek Wysokiej Rady, który zlecił na niego otwarty kontrakt. John do tej pory już powinien nie żyć, ale manager hotelu Winston, dał mu jednogodzinną dyspensę przed "Ekskomuniką". Po tym czasie członkostwo Wicka w ugrupowaniu zostanie zawieszone i nie będzie on mógł korzystać z oferowanych przez nie przywilejów, a także pomocy innych członków zrzeszenia. John wykorzystuje środki oferowane przez swoją branżę by przeżyć, a w trakcje ucieczki z Nowego Jorku zabije każdego, kto stanie mu na drodze.

John Wick 3 ukaże się w kinach 17 maja 2019 roku. Za scenariusz będzie odpowiadać Derek Kolstad, a za kamerą stanie Chad Stahelski. W tytułowej roli ponownie zobaczymy Keanu Reevesa.

źródło:  Instagram / zdj. Lionsgate