Josh Duhamel i Leslie Bibb z głównymi rolami w serialu Jupiter's Legacy

Jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali Netfliksa, czyli adaptcja komiksu Jupiter's Legacy autorstwa Marka Millara właśnie zyskała stałych członków obsady. Poznajcie szczegóły.

Prace nad serialem trwają już od sierpnia ubiegłego roku, ale dopiero dzisiaj dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w głównych bohaterów produkcji. W serialu zagrają między innymi Josh Duhamel znany doskonale fanom serii Transformers, a także Leslie Bibb, która w epizodycznych rolach pojawiła się chociażby w dwóch częściach Iron Mana.

Josh Duhamel wcieli się w Sheldona Sampsona, a Leslie Bibb zagra jego żonę Grace. Do obsady serialu dołączyli także Andrew Horton, Elena Kampouris, Ben Daniels i Matt Lanter.

Serial, podobnie jak jego papierowy pierwowzór, ma być opowieścią o wielopokoleniowej generacji superbohaterów, którzy otrzymali władzę w latach 30. XX wieku. Obecnie są czczonymi, wiekowymi obrońcami, a ich potężne dzieci próbują zmierzyć się z dziedzictwem przodków.

Seria komiksowa, na której oparta ma być produkcja od Netfliksa, pojawiła się w 2013 roku. Tytuł  pokazuje nowe ujęcie bohaterów ze Złotego Wieku, a także ich dzieci, oraz bada związek pomiędzy superbohaterami a ideałami Ameryki.

Serialowa adaptacja od Netfliksa nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery, ale możemy zakładać, że zadebiutuje na platformie pod koniec 2019 roku lub w pierwszych miesiącach 2020 roku.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Relativity Media / Disney–ABC Domestic Television