Jurassic World: Upadłe królestwo - nowe szczegóły dotyczące fabuły i zdjęcie

Portal Entertainment Weekly opublikował nowe, oficjalne informacje dotyczące fabuły filmu Jurassic World: Upadłe królestwo. Już jutro zadebiutuje pierwszy, pełny zwiastun produkcji. 

Fabuła Jurassic World: Upadłe królestwo rozgrywać się będzie kilka lat po wydarzeniach jakie miały miejsce w Jurassic World. Na wyspie Isla Nublar uaktywnia się wulkan, który zaczyna zagrażać znajdującemu się na terytorium wyspy parkowi dinozaurów. Claire Dearing dokładają wszelkich starań, by ewakuować przebywające na terenie ogrodu gady. Zakłada w tym celu organizację o nazwie Dinosaur Protection Group, która stara się znaleźć sposób na zabranie dinozaurów z wyspy. Kontaktuje się także z Owenem Gradym, który pomimo osobistych niesnasek postanawia jej pomóc. Na początku filmu dowiemy się, co wydarzyło się pomiędzy wspomnianą wyżej parą od zakończenia poprzedniej części.

Twórcy opublikowali także nowe zdjęcie z filmu. 

Przechwytywanie.JPG

Jurassic World: Upadłe królestwo trafi do kin 22 czerwca 2018 roku. W rolach głównych wystąpią: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones, Daniella Pineda, Justice Smith, Rafe Spall i Jeff Goldblum. Za reżyserię odpowiada J.A. Bayona. 

źródło: Ew.com / Universal Pictures