Kaczor Howard i inni bohaterowie Marvela dostaną swoje seriale!

Platforma Hulu ogłosiła właśnie listę swoich nowych animowanych seriali skupiających się na popularnych postaciach Marvela takich jak Dazzler, Tigra i Kaczor Howard. Poznajcie szczegóły.

Jakiś czas temu Marvel odrzucił animowany serial o Deadpoolu, który miała pokazywać stacja FX, ale teraz wiemy, że na łamach Hulu zadebiutują inne animowane produkcje opowiadające o postaciach z komiksowego uniwersum Domu Pomysłów. W ramach nowej fali animowanych produkcji platforma Hulu, która niedługo stanie się własnością Disneya zaprezentuje widzom cztery solowe seriale skupiające się na takich postaciach jak: MODOK, Hit-Monkey, Tigra & Dazzler i Kaczor Howard.

Podobnie jak w przypadku serialowego uniwersum Netfliksa, w którym bohaterowie solowych seriali Marvela zostali zebrani w produkcji The Defenders, tak postacie z produkcji Hulu połączą siły w serialu o grupie Offenders.

Jak na razie Hulu nie zdradziło żadnych szczegółów na temat stylu animacji, ale możemy oczekiwać, że będzie on raczej skierowany do dorosłego widza, a nie do dzieci. Zaprezentowano natomiast pierwszą grafikę przedstawiającą wszystkich wspomnianych bohaterów. Poznaliśmy również pierwsze oficjalne opisy każdego z seriali:

MODOK - opowiada historię superzłoczyńcy z naprawdę dużą głową i wyjątkowo małym ciałem, który stara się utrzymać kontrolę nad swoją złowrogą organizacją i wymagającą rodziną. Scenariusz stworzyli Jordan Blum i Patton Oswalt, który będą również producentami wykonawczymi.

Hit-Monkey - opowiada historię japońskiej małpy, której mentorem jest duch amerykańskiego zabójcy. Duet szuka zemsty, walcząc z przedstawicielami półswiatka Tokio, a całość utrzymana jest w mrocznej i brutalnie, ale jednocześnie zabawnej filmowej stylistyce. Za scenariusz odpowiadają Josh Gordon i Will Speck.

Tigra & Dazzler Show - to opowieść o dwóch superbohaterkach i najlepszych przyjaciółkach, które żyją w Los Angeles. Scenariusz stworzyli Erica Rivinoja i Chelsea Handler.

Howard the Duck - historia o bohaterze, który zostaje uwięziony w świecie, którego nigdy nie poznał, w Stanach Zjednoczonych. Howard ma jednak nadzieję na powrót do domu, a pomoże mu w tym przyjaciółka Beverly. Muszą jednak się spieszyć, bo Kaczora ściga zły Bong, który chce zmienić bohatera w najsmaczniejsze danie w menu. Scenariusz stworzyli Kevin Smith i Dave Willis, którzy będą również producentami wykonawczymi.

The Offenders - zbierze grupę bohaterów wszystkich seriali, którzy będą zmuszeni współpracować, aby ocalić nie tylko świat, a nawet wszechświat.

DzJCHwWWsAAYnd6.jpg

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Hulu / Marvel