Kapitan Ameryka pojawi się w serialu o Lokim?! Zaskakujące doniesienia

Po krótkich występach w dwóch ostatnich częściach serii Avengers” brat Thora, Loki, powróci do świata Marvela we własnym serialu tworzonym dla platformy Disney+. Dowiedzieliśmy się właśnie, że najprawdopodobniej w fabułę jednej z pierwszych serialowych produkcji MCU będzie zaangażowany także inny z popularnych bohaterów Marvela. Poznajcie szczegóły.

Ostatnio bracia Russo potwierdzili, że po tym, jak w filmie „Avengers: Koniec gry” bohaterowie cofnęli się do czasu Bitwy o Nowy Jork z 2012 roku i doprowadzili do ucieczki Lokiego z Tesseraktem, powstała nowa, alternatywna linia czasu, w której brat Thora nie trafia do więzienia w Asgardzie. Teraz duet reżyserów zdradził kolejną zaskakującą informację będącą konsekwencją wcześniejszych doniesień.

Według braci Russo istnieje prawdopodobieństwo, że w serialu o Lokim duży udział będzie miał Kapitan Ameryka! Fabuła serialu ma bowiem opowiedzieć o tym, jak Steve Rogers próbuje zwrócić zabrane przez Avengersów Kamienie Nieskończoności i naprawić tym samym zakłócone linie czasowe. Wszystko wskazuje więc na to, że Kapitan Ameryka będzie musiał wyruszyć w pościg za Lokim, który posiada Tesserakt, jeden z najpotężniejszych Kamieni Nieskończoności.

Jak na razie informacje te musimy traktować jako plotkę, ale biorąc pod uwagę, że została ona przekazana przez braci Russo, możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że znajdzie ona potwierdzenie w rzeczywistych planach studia.

Bracia Russo wyjaśnili przy okazji, że po tym, jak Steve Rogers zdecydował się na pozostanie w przeszłości razem z Peggy Carter, zrobił to w alternatywnej linii czasu. W przyszłych produkcjach Marvela mamy dowiedzieć się z kolei, w jaki sposób pod koniec filmu „Avengers: Koniec gry” Kapitan przeniósł się z powrotem do przyszłości i do głównej rzeczywistości, w której znajdowali się pozostali członkowie Avengers.

Nie wiemy jeszcze, kiedy serial o Lokim będzie miał swoją premierę, ale możemy się spodziewać, że przynajmniej jeden z czterech oficjalnie zapowiedzianych seriali Marvela zadebiutuje na platformie Disney+ jeszcze pod koniec tego roku. Oprócz Lokiego studio Marvela potwierdziło, że powstaną produkcje: Hawkeye”, WandaVision” oraz Falcon & Zimowy żołnierz”.

źródło: Ew.com / zdj. Marvel