Kingsman: Złoty krąg - przegląd ofert i specyfikacja

7 lutego do sprzedaży trafią wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD z filmem Kingsman: Złoty krąg. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Kingsman: Złoty krąg doczeka się po jednym wydaniu na każdym z nośników: DVD, Blu-ray i 4K UHD. W przypadku DVD będzie to wydanie w formie bookletu, a w przypadku Blu-ray i 4K UHD standardowe, plastikowe opakowanie typu amaray.

O filmie

Film Kingsman:Tajne służby ujawnił organizację Kingsman - niezależną, międzynarodowąagencję wywiadowczą (oczywiście tajną i działającą z najwyższą dyskrecją),której nadrzędnym celem jest zapewnienie światu bezpieczeństwa. W filmie Kingsman: Złoty krąg nasi bohaterowiestają przed zupełnie nowym wyzwaniem. Ich kwatera główna zostaje zniszczona...Losy świata wiszą na włosku... Brytyjscy agenci jednak nie poddają się.Odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje siostrzana agencja szpiegowska onazwie Statesman, o równie długiej i bogatej historii. W nowej przygodzie,która wystawia spryt i zdolności agentów na najcięższe próby, dwie elitarneorganizacje muszą się sprzymierzyć, by pokonać wspólnego wroga i uratowaćświat. Ale cóż to jest dla Eggsy’ego... W filmie występują Colin Firth,Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, ChanningTatum i Jeff Bridges.

Kingsman: Złoty Krąg 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Kingsman: Złoty Krąg Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Kingsman: Złoty Krąg DVD - booklet

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Reportaże o realizacji
  • Archiwa

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Imperial CinePix

Data wydania

07.02.2017

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

141

Liczba nośników

1/2

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

Dolby Atmos / DTS-HD MA 7.1 angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 (lektor) i napisy

źródło: Imperial CinePix / 20th Century Fox