Klasyczne animacje Marvela na platformie Disney+. Znamy listę tytułów

Wczoraj Disney uruchomił holenderską wersję swojej platformy streamingowej Disney+ i umożliwił mieszkańcom Holandii darmowe korzystanie z jego biblioteki. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że w serwisie będą dostępne klasyczne animacje Marvela, w tym również te, którymi przed laty zachwycali się polscy widzowie.

Użytkownicy korzystający w Holandii z darmowego okresu próbnego donoszą, że w ofercie serwisu znalazły się takie animacje jak: „Spider-Woman” (1979), „Spider-Man” (1981), „Spider-Man and His Amazing Friends” (1982), „Iron Man” (1994), „Fantastic Four” (1994), „Spider-Man” (1996), „The Incredible Hulk” (1996), „Silver Surfer” (1998), „Spider-Man Unlimited” (1999) i „X-Men” (1992).

Musimy mieć jednak na uwadze, że niektóre z tych produkcji nie muszą być wcale dostępne w innych krajach, w których platforma zostanie uruchomiona w ciągu następnych tygodni. W listopadzie wiemy, że serwis ruszy na pewno w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i oczywiście w USA.

Istnieje prawdopodobieństwo, że dostępność niektórych tytułów będzie różniła się w zależności od regionu i kraju. Użytkownicy z Holandii zwracają uwagę na fakt, że na platformie udostępnionej wczoraj w ich kraju biblioteka filmowych produkcji Marvela jest nieco inna niż ta, która ma pojawić się w USA w listopadzie — istnieje też szansa, że jest tak ze względu na fakt, że w Holandii mamy do czynienia z darmowym i jednocześnie testowym dostępem do serwisu.

Listę produkcji dostępnych w dniu premiery platformy sprawdzicie tutaj: Lista filmów i seriali dostępnych na platformie Disney+ w dniu premiery.

źródło: Cbr.com / zdj. Marvel